gastrolove casa del caffé - výberová káva

 Káva, kávovary a nezabudnuteľné okamihy

Koniec septembra v Piešťanoch patril milovníkom gastronómie. Gastro event z produkcie kavickari.sk láka mnohých milovníkov jedla a dobrých nápojov. Ani tento ročník nebol iný. Samozrejme výberová káva z Casa del Caffé nemohla chýbať. Strávili sme dva skvelé  dni v gurmánskom objatí. Ako festival hodnotíme my? 

Stretli sme veľa zákazníkov

Festival nám poskytol výnimočnú príležitosť spojiť sa s našimi starými priateľmi a zákazníkmi, ako aj stretnúť nové tváre, ktoré zdieľajú našu vášeň pre vynikajúcu kávu. Bolo to ako stretnutie s rozlietanou rodinou, zdieľanie príbehov pri dúškoch plných lahodnej kávy.

V priebehu dňa sme sa stretli aj s jednou zákazníčkou, ktorá si u nás kúpila kávovar pred 20 rokmi. Jej rozprávanie o kávovare a každej šálke kávy, nám pripomenulo, prečo robíme to, čo robíme. Je nesmierne povzbudzujúce vidieť, že naše kávovary sprevádzajú zákazníkov celé roky a prinášajú kvalitné kávové zážitky.

Stretli sme sa s konkurenciou

Stretnutie s našimi kolegami z oboru bolo neoceniteľné. Každý z nás prispel svojím jedinečným pohľadom a pochopením, čo nám umožnilo vidieť aktuálne trendy a novinky vo svete kávy z viacerých perspektív.

Nesústredili sme sa len na konkurenciu, ale skutočne sme komunikovali o našej vášni a tom, čo nás inšpiruje vo svete kávy. Výmena informácií nám poskytla pohľad do kuchýň a príbehov ostatných, čo nám umožnilo profesionálne rásť.

Tieto konverzácie nám otvorili nové perspektívy a pomohli nám lepšie porozumieť tomu, ako môžeme vylepšiť naše vlastné produkty a služby. Bolo to veľmi inšpirujúce stretnutie, ktoré nám pripomenulo, že v konkurenčnom prostredí môžeme nájsť aj spojencov, s ktorými môžeme spoločne prispievať k rozvoju celého odvetvia.

Súčasťou festivalu bola zaujímavá tombola

Jedným z vrcholov festivalu bol nepochybne zaujímavá tombola, kde sme mohli vyhrať úžasné ceny. Samozrejme sme do tomboly prispeli aj my.

Celý festival bol ponorený do príjemnej atmosféry, kde sme mohli vychutnať nezabudnuteľné chvíle a nasávať inovácie z oblasti gastronómie. Zaujímavé diskusie s renomovanými šéfkuchármi, vrátane Martina Nováka, pridali úplne iný rozmer nášmu zážitku. Cítili sme sa skvelo, pretože sme boli súčasťou niečoho skutočne dobrého a veľkého. 

Festival  Gastrolove pre nás bol nielen príležitosťou prezentovať našu prémiovú kávu a kávovary, ale aj príležitosťou posilniť väzby s našimi zákazníkmi. Veríme, že sme vám priniesli kúsok toho, čo robí našu kávu a kávovary tak výnimočnými.

Ďakujeme vám za vašu podporu a tešíme sa na ďalšie spoločné kávové dobrodružstvá!

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár