Firemné darčeky

Objavte radosť z výnimočnej kávy aj na pracovisku

Podarujte prémiovú kávu ako obraz vášho biznisu

Dajte svojim obchodným partnerom, zákazníkom a zamestnancom kúsok radosti prostredníctvom exkluzívnych balení kávy. Naše firemné darčeky v podobe balenej  kávy sú nielen znamením vášho dobrého vkusu, ale aj stelesnením vašej vnímavosti a starostlivosti.

Výhody firemných darčekov s prémiovou kávou

 • Posilňovanie vzťahov 
  Firemné darčeky, ako je prémiová káva, vysielajú pozitívny signál vašim obchodným partnerom, zákazníkom a zamestnancom o vážení a uznání, čo môže posilniť a prehĺbiť obchodné vzťahy.
 • Vysoká kvalita a exkluzivita 
  Prémiová káva je symbolom luxusu a kvality, čo reflektuje dobré meno a prestíž vašej firmy.
 • Personalizácia
  Možnosť prispôsobiť darčekové balenie s logom alebo sloganom firmy umožňuje vytvoriť personalizovaný darček, ktorý rezonuje a zanecháva trvalý dojem.
 • Univerzálnosť a praktickosť 
  Káva je obľúbeným darom, ktorý si vedia väčšina ľudí vychutnať a cení si ho takmer každý, čo z nej robí bezpečnú voľbu pre rôzne príležitosti.
 • Elegancia a štýl 
  Kvalitné a dobre navrhnuté balenie zvyšuje hodnotu darčeka a odzrkadľuje úroveň starostlivosti, ktorú firma venuje detailom.
 • Marketingový nástroj 
  Personalizované darčeky fungujú ako nenásilná forma marketingu a budovania značky priamo v každodennom živote obdarovaného.

Kávový partner vašej firmy

Casa del Caffé je tu, aby z kávy vo vašej firme urobila niečo viac než len prestávku. Je to o skúsenosti, kvalite a o tom, ako môžu tieto malé momenty pomôcť k veľkým nápadom a lepšiemu tímovému duchu.

Exkluzívne balenia kávy

Osobný dotyk na každom darčeku – firemné darčeky od nás sú viac než len produkt – sú výrazom vášho uznanie a osobnej vďačnosti. Všetky naše balenia kávy môžu byť prispôsobené s logom alebo reklamným sloganom vašej spoločnosti, čím podčiarkujete jedinečnosť daru a značky.

Elegantné balenie s vaším brandom 

Obal predáva a reprezentuje. Preto si dávame záležať na to, ako bude darčekové balenie kávy vyzerať. Preferujeme elegantný dizajn s bradnom vašej firmy. Pri vytvorení etikety postupujeme v súlade s vaším dizajn manuálom. 

Kompletný servis

Či už hľadáte ideálny darček pre zákazníka, prejav vďaky zamestnancovi alebo gesto uznania obchodnému partnerovi, naše balenia kávy sú perfektným výberom pre každú príležitosť. Sú synonymom pre kvalitu, luxus a výborný vkus.

Kvalita bez kompromisov

S nami darujete viac než len kávu – darujete zážitok S našou kávou v štýlovom balení darujete nielen výnimočný darček, ale tiež poskytnete chuťový zážitok, ktorý bude dlho v pamäti obdarovaných.

Degustácia komfortne vo vašej firme

Ponúkame unikátne kombinácie najlepších druhov kávy z celého sveta, pripravené poskytnúť nezabudnuteľný chuťový zážitok. Ochutnajte rozmanitosť vôní a chutí s naším bezplatným degustačným balíčkom, ktorý poskytujeme pred rozhodnutím o finálnej objednávke. Podľa neho si viete vybrať kávu, ktorá vám najviac vyhovuje. Degustačný balíček je zadarmo a nezaväzuje vás k objednávke.

Čo o nás povedali

Naši partneri

Výroba PARTNERS kávy s Casa del Caffé bolo jedno z najlepších rozhodnutí. Už od začiatku prebiehal projekt nad očakávania, od profesionálnej ochutnávky možných blendov až po finálnu realizáciu a prezentáciu zvolenej varianty. PARTNERS kávu si chvália všetci, ku ktorým sa dostala 😊 Chuť je vyvážená a nie je nič, čo by sa jej dalo vytknúť. Navyše sa podarilo zmes skombinovať v takom pomere, aký používame pre vzdelávanie verejnosti v oblasti financií, takže spája aj príjemné s užitočným. Veľmi pekne ďakujeme za úžasnú spoluprácu.
Partners Group
Ďakujeme za bezplatné zabezpečenie úžasnej “zrnkovej ” arómy v našich Centrách pomoci Ligy proti rakovine počas celého roka. A špeciálne poďakovanie za špeciálnu – personalizovanú kávu, ktorej vôňa, chuť i obal zaujali a potešili ako novinka počas tohtoročného Dňa narcisov. Ďakujeme, Casa del Caffé, že sme našli nielen partnera-firmu, ale v nej aj skvelých a dobrosrdečných ľudí. Ďakujeme za našu každodennú energiu v podobe chutnej kávičky. Tím Ligy proti rakovine
Liga proti rakovine

Chuťový podpis vašej firmy

Vy máte víziu – my máme pre ňu chuť. Definujte sa chuťou, ktorá hovorí viac než slová. Kávová identita, ktorá odzrkadlí váš firemný štýl. Oživte pracovné stretnutia bohatou arómou kvalitnej a čerstvej kávy.

Prekvapte partnerov kávovou signatúrou, ktorá zostane v pamäti. Váš úspech začína šálkou dokonalej kávy. Pre viac informácii nás kontaktujte cez formulár alebo telefonicky. S chuťovým profilom vašej kávy vám radi pomôžeme.

Prosím, uveďte názov firmy tak, ako je vedená v ORSR.
GDPR