Túžite po novom kávovare alebo mlynčeku na kávu? Využite našu ponuku nakúpiť na splátky cez spoločnosť Quatro. 

Výpočet splátok

Predtým, ako sa rozhodnete pre nákup na splátky si môžete zistiť, koľko budete splácať. Využite Quatro kalkulačku, ktorú nájdete pri produktoch, ktoré je možné nakúpiť na splátky.

nákup na splátky

Ako nakupovať

Je to jednoduché! Vložte si svoj vysnívaný kávovar do nákupného košíka a pri platbe zvoľte možnosť Quatro splátkový predaj. Automaticky budete presmerovaný/á na oficiálnu stránku spoločnosti Quatro, kde si vyberiete a zvolíte možnosti splácania. Po odsúhlasení zmluvy so spoločnosťou Quatro vám tovar doručíme alebo si ho môžete vyzdvihnúť u nás v kamennej predajni. 

Pre viac informácií o nákupe na slátky prostredníctvom spoločnosti Quatro môžete navštíviť webovú stránku: https://www.quatro.sk/ako-nakupovat/

Aké doklady potrebujete pre nákup na splátky?

Vo väčšine prípadov (zamestnanci a dôchodcovia) budete potrebovať len platný občiansky preukaz. V prípade, že ste živnostník alebo živnostníčka budete potrebovať aj daňové priznanie k dani z príjmov a potvrdenie o jeho podaní. Taktiež nezabudnite na kópiu výpisu z účtu za posledné 3 mesiace.

Pre viac informácií k dokladom, ktoré budete potrebovať môžete navštíviť stránku: https://www.quatro.sk/doklady-na-splatky/

Nečakajte a urobte si radosť hneď!