Káva pre gastro

Objavte radosť z výnimočnej kávy aj na pracovisku

Dodávky kávy pre gastro prevádzky

Váš gastro podnik si zaslúži tú najlepšiu kávu. Ako dodávateľ kávy prvej triedy, sme tu, aby sme zaistili, že vaši zákazníci svoj deň začínajú a končia pravou kávovou lahôdkou.

Ako to funguje?

Jednoducho nás kontaktujte! Chcete spolupracovať alebo sa dozvedieť viac? Jednoducho nás kontaktujte mailom na info@casadelcaffe.sk alebo telefonicky na 0905 681 345. Náš tím je vám k dispozícii, aby spoločne doladil detaily a vybral pre váš podnik najlepšiu ponuku káv. Rozumieme, že každá káva je výnimočná a má svoje špecifiká, preto vám radi s výberom poradíme.

Kávový partner vašej prevádzky

Casa del Caffé je tu, aby z kávy vo vašej firme urobila niečo viac než len prestávku. Je to o skúsenosti, kvalite a o tom, ako môžu tieto malé momenty pomôcť k veľkým nápadom a lepšiemu tímovému duchu.

Objemové dodávky

Či už máte malú kaviareň, veľkú reštauráciu alebo hotel, sme schopní uspokojiť vaše potreby. Ponúkame flexibilné možnosti dodávok kávy, ktoré prispôsobíme vašim potrebám. V prípade potreby vieme zabezpečiť dodávky kávy vo väčších baleniach, a to vždy zaistíme podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Kvalita

Naša ponuka kávy pre gastro podniky sa vyznačuje vysokou kvalitou a bohatou chut’ou. Od tradičných až po exotické druhy kávy, naša rozsiahla ponuka zaisťuje, že v každej šálke nájdete dokonalú chuť a arómu. Káva je pražená na Slovensku, a preto sa k vašim zákazníkom dostane skutočne kvalitná káva. 

Degustačný balíček 

Ochutnajte predtým, než sa rozhodnete. Pre každého potenciálneho klienta máme pripravený degustačný balíček. Stačí, ak nám dáte vedieť, že máte záujem o kávu do vašej gastroprevádzky, a my vám ho pošleme. Degustačný balíček je zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov.

Bezkonkurenčné doručenie priamo k vám

Potrebujete rýchle a spoľahlivé doručenie? Sme tu pre vás. Zásielky posielame do 24 hodín kuriérskou spoločnosťou. Doručenie celej zásielky na adresu vášho gastro podniku je zadarmo a bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. S Casa del Caffé môžete počítať s rýchlym a hladkým servisom, aby ste sa mohli venovať tomu, čo je pre vás najdôležitejšie – vašim zákazníkom a ich spokojnosti.

Čo o nás povedali

Naši partneri

Výroba PARTNERS kávy s Casa del Caffé bolo jedno z najlepších rozhodnutí. Už od začiatku prebiehal projekt nad očakávania, od profesionálnej ochutnávky možných blendov až po finálnu realizáciu a prezentáciu zvolenej varianty. PARTNERS kávu si chvália všetci, ku ktorým sa dostala 😊 Chuť je vyvážená a nie je nič, čo by sa jej dalo vytknúť. Navyše sa podarilo zmes skombinovať v takom pomere, aký používame pre vzdelávanie verejnosti v oblasti financií, takže spája aj príjemné s užitočným. Veľmi pekne ďakujeme za úžasnú spoluprácu.
Partners Group
Ďakujeme za bezplatné zabezpečenie úžasnej „zrnkovej “ arómy v našich Centrách pomoci Ligy proti rakovine počas celého roka. A špeciálne poďakovanie za špeciálnu – personalizovanú kávu, ktorej vôňa, chuť i obal zaujali a potešili ako novinka počas tohtoročného Dňa narcisov. Ďakujeme, Casa del Caffé, že sme našli nielen partnera-firmu, ale v nej aj skvelých a dobrosrdečných ľudí. Ďakujeme za našu každodennú energiu v podobe chutnej kávičky. Tím Ligy proti rakovine
Liga proti rakovine

Chuťový podpis vašej firmy

Vy máte víziu – my máme pre ňu chuť. Definujte sa chuťou, ktorá hovorí viac než slová. Kávová identita, ktorá odzrkadlí váš firemný štýl. Oživte pracovné stretnutia bohatou arómou kvalitnej a čerstvej kávy.

 Prekvapte partnerov kávovou signatúrou, ktorá zostane v pamäti. Váš úspech začína šálkou dokonalej kávy.

Pre viac informácii nás kontaktujte cez formulár alebo telefonicky. S chuťovým profilom vašej kávy vám radi pomôžeme.

Prosím, uveďte názov firmy tak, ako je vedená v ORSR.
GDPR