Káva pre firmy

Objavte radosť z výnimočnej kávy aj na pracovisku

Unikátna káva pre vašu firmu

Udržiavať tím motivovaný a šťastný môže byť výzvou. Aj drobné zmeny môžu mať hlboký vplyv na pracovnú atmosféru a spokojnosť zamestnancov. Jednou z takých zmien môže byť prechod z bežnej kávy na výberovú, čerstvo praženú kávu.

Ako to funguje?

  • Výber kávy
    Uprednostňuje intenzívne espresso alebo mierne praženú kávu? Pomôže vám vybrať. Na adresu firmy vám pošleme degustačný balíček. Vy si vyberiete kávu, ktorá vám bude najviac chutiť. Degustačný balíček vás k ničomu nezaväzuje a je zadarmo. 
  • Kvalitný kávovar
    Poskytneme vám spoľahlivý a výkonný kávovar, ktorý zaručí hladkú prípravu kávy. Nehráme sa len na dodávateľov, ale sme aj vašim partnerom. Naša služba zahŕňa pravidelnú údržbu a servis kávovaru, aby ste sa nemuseli trápiť technickými detailmi a mohli sa sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie – vašu prácu.
  • Automatizované dodávky kávy
    Nikdy nebudete musieť sledovať stav zásob kávy. S naším balíkom Káva pre firmy zabezpečíme automatické dodávky kávy priamo do vašej kancelárie v intervaloch, ktoré vám najlepšie vyhovujú.

Kávový partner vašej firmy

Casa del Caffé je tu, aby z kávy vo vašej firme urobila niečo viac než len prestávku. Je to o skúsenosti, kvalite a o tom, ako môžu tieto malé momenty pomôcť k veľkým nápadom a lepšiemu tímovému duchu.

Vysoká kvalita kávy pre vašich zamestnancov 

Dobrá káva robí dobrou spoločnosť. V Casa del Caffe sa zameriavame na kvalitu a čerstvosť. Ponúkame vám exkluzívny sortiment ručne vyberanej a expertne praženej kávy, ktorý ocení každý člen vášho tímu.

Personalizovaný prístup pre každú firmu 

Nech už je potreba vašej firmy akákoľvek, v Casa del Caffe sa individuálne venujeme každej spoločnosti. Poskytujeme konzultácie, aby sme pochopili špecifické potreby vášho podnikania a navrhli riešenia na mieru – od výberu správnej zmesi až po pravidelné dodávky.

Prvotriedne kávovary a servis

Základom skvelej kávy je nielen čerstvo pražené zrnko, ale aj kvalitný kávovar. My vám poskytneme najnovšie modely kávovarov, ktoré sú nielen intuitívne a ľahko ovládateľné, ale tiež veľmi spoľahlivé. Okrem toho garantujeme rýchly servis a údržbu, aby váš kávovar nikdy neprestal fungovať.

Flexibilné a automatizované dodávky 

Zabudnite na starosti s objednávkami a skladovými zásobami. Casa del Caffé vie, ako dôležitá je efektivita v biznise, preto ponúkame automatizovaný systém dodávo. Vybrať si môžete frekvenciu dodávok podľa spotreby vašej firmy a my sa postaráme o zvyšok.

Vieme, že čas sú peniaze 

V Casa del Caffé rešpektujeme váš čas a potrebu rýchleho doručenia. Po objednaní našich produktov môžete očakávať expresné doručenie priamo do vašej firmy zadarmo a bez zbytočných odkladov, pretože vieme, že každá minúta v práci je cenná.

Čo o nás povedali

Naši partneri

Výroba PARTNERS kávy s Casa del Caffé bolo jedno z najlepších rozhodnutí. Už od začiatku prebiehal projekt nad očakávania, od profesionálnej ochutnávky možných blendov až po finálnu realizáciu a prezentáciu zvolenej varianty. PARTNERS kávu si chvália všetci, ku ktorým sa dostala 😊 Chuť je vyvážená a nie je nič, čo by sa jej dalo vytknúť. Navyše sa podarilo zmes skombinovať v takom pomere, aký používame pre vzdelávanie verejnosti v oblasti financií, takže spája aj príjemné s užitočným. Veľmi pekne ďakujeme za úžasnú spoluprácu.
Partners Group
Ďakujeme za bezplatné zabezpečenie úžasnej “zrnkovej ” arómy v našich Centrách pomoci Ligy proti rakovine počas celého roka. A špeciálne poďakovanie za špeciálnu – personalizovanú kávu, ktorej vôňa, chuť i obal zaujali a potešili ako novinka počas tohtoročného Dňa narcisov. Ďakujeme, Casa del Caffé, že sme našli nielen partnera-firmu, ale v nej aj skvelých a dobrosrdečných ľudí. Ďakujeme za našu každodennú energiu v podobe chutnej kávičky. Tím Ligy proti rakovine
Liga proti rakovine

Chuťový podpis vašej firmy

Vy máte víziu – my máme pre ňu chuť. Definujte sa chuťou, ktorá hovorí viac než slová. Kávová identita, ktorá odzrkadlí váš firemný štýl. Oživte pracovné stretnutia bohatou arómou kvalitnej a čerstvej kávy.

Prekvapte partnerov kávovou signatúrou, ktorá zostane v pamäti. Váš úspech začína šálkou dokonalej kávy. Pre viac informácii nás kontaktujte cez formulár alebo telefonicky. S chuťovým profilom vašej kávy vám radi pomôžeme.

Prosím, uveďte názov firmy tak, ako je vedená v ORSR.
GDPR