Kávičkári fest na Nivách

Úžasná atmosféra, kopec skvelých ľudí a tanec na záver. Aj tak by sme v skratke mohli opísať akciu Kávičkári fest na Nivách. Jednoducho stretnutie vášne, umenia a chuťového dobrodružstva. Po dlhých rokoch sme sa opäť zapojili do akcie, kde ste nás mohli vidieť naživo. A neľutovali sme. Aj keď príprava bola náročná, zvládli sme to. 

Príprava je dôležitá pre každého kávičkára

Najskôr prišlo pozvanie a potom dlhé premýšľanie. Pôjdeme –  nepôjdeme? Stihneme všetko pripraviť? A čo všetko potrebujeme? Kto bude v stánku? Kto bude na diskusiách?  Takto sme začínali. V hlave nám vírili myšlienky jedna cez druhú. Padlo konečné rozhodnutie. Ideme. Už dlho sme na žiadnom festivale neboli a Nivy sú predsa blízko. A vtedy začalo to pravé orechové. Zoznam reklamných predmetov, bannerov, výber kávy do stánku. A milión ďalších vecí. Plánovanie mohlo začať.

Casa del caffè kávičkari fest na nivách
Casa del Caffé na Kávičkari fest na Nivách

Krok za krokom 

Presne tak. Krok za krokom sme si mohli škrtať pripravené veci. Pri výzdobe predajného stánku pomohli jutové vrecia, štipka kreativity a improvizácie. V jednoduchosti je krása. A podarilo sa. Vyšperkovali sme ho do dokonalosti. Čerstvo upraženú kávu sme naložili do auta a mohli vyraziť. Za vami, našimi zákazníkmi. 

Skvelá atmosféra

Sami sme boli prekvapení, koľko sa vás tam zišlo. A mnohí z vás sa pristavili aj pri našom stánku s čerstvou kávou. Pomaly teplou z pražiarne. Obrovský úspech zožali aj darčekové balíčky. Na Nivách sa zišlo vyše 20 000 milovníkov dobrého jedla a pitia. Neskutočná masa ľudí a pozitívnej energie. 

Casa del caffè kávičkari fest na nivách
Casa del Caffé na Kávičkari fest na Nivách

Panelové diskusie

Otriasli sme stres, nahodili úsmevy a vyšli s kožou na trh. Vedeli sme, že sme zapojení do panelovej diskusie, aj sme sa pripravili. Ale, je iné keď sme priamo pred vami. Dôležité je, že sme to zvládli. S trochou červene na lícach a poriadnou dávkou endorfínov v tele. Z vašich reakcií. Mali sme skvelú príležitosť stretnúť sa aj s inými pražiarmi zo Slovenska. Vymeniť si skúsenosti a spoznať konkurenciu. V dobrom zmysle slova. Pretože to nás posúva vpred. 

Casa del caffè kávičkari fest na nivách
Casa del Caffé na Kávičkari fest na Nivách

Tanec na záver

To bola už len čerešnička na torte. Čas, kedy začala zábava a pozitívne vibrácie prítomných. Stres a napätie úplne opadli. A prišla číra radosť. Dnes už vieme, že sa s vami stretneme aj na ďalších akciách. Pretože to bolo skvelé. Napriek zhonu a stresu, ktorý bol na začiatku. 

A vám všetkým patrí jedno veľké ĎAKUJEM. 

Prečítajte si tiež