kávy

Koniec roka je pre mnohých z nás časom sumarizovania, premýšľania, ale aj časom nových záväzkov a cieľov. Aj my v Casa del Caffé dávame na konci roka hlavy dohromady a mudrujeme. 

Čo sa nám podarilo, čo sa nám nepodarilo a čo chceme zlepšiť. Aká bola cesta kávy v roku 2022? Ako ju vidíme my? 

Ďakujeme

To je prvé, čo nám napadlo. Ďakujeme vám, našim zákazníkom za dôveru, objednávky, lajky. Za to, že ste s nami. Niektorí nás navštívia priamo v predajni, niektorí nás poznajú virtuálne. Ale každá jedna interakcia, či už je to lajk, srdiečko, pozdrav, objednávka alebo milý úsmev, pre nás veľa znamenajú. 

A znamenajú aj to, že niečo na tej ceste kávy robíme dobre.

Nové začiatky

Boli ste pri nás, aj keď sme po rokoch zatvorili predajňu v nákupnom centre Aupark. Po dlhých rokoch. Aj nám to bolo ľúto, aj smutno nám bolo. Ale pohli sme sa ďalej. 

Dôležité je, že ste ostali s nami. A našli si k nám nové cesty. Niekto virtuálnu cez eshop a niekto klasickú do predajne na Dunajskej.

Novinky zo sveta kávy

Novinky. Kopec noviniek. Napriek tomu, že niektoré dni boli pre nás ťažké, posúvali sme sa vpred. Do predajne aj na eshop sme pridali zopár noviniek. 

Swiss Water bezkofeínová káva, ktorá bola na našom eshope už dlhšie, dostala trošku marketingovej pozornosti. Pripravili sme pre vás kávové balíčky Spoznaj chuť kávy a Spoznaj krajinu kávy. Tie patria medzi top novinky tohto roka. 

Fermentovaná káva Finca Los Naranjos, ktorá sa skvele hodí na horúce letné dni. Fermentáciou kávy dokážeme odomknúť jej nové chute.

Kompletným redizajnom prešla naša limitovaná vianočná edícia kávy Rolničky. A k vianočným limitkám sme pridali aj vianočné balíčky. 

Koľko noviniek pribudlo do sveta kávy? 

Priniesli sme vám 

Prečo novinky? 

Prečo prinášame nové druhy káv, kávovarov a vymýšľame kávové balíčky? Ste to vy, kto nás posúva vpred, a preto vám chceme ponúknuť, čo najviac zo sveta kávy. A k tomu patria aj novinky. Stálice našej kávovej scény majú v obchode svoje čestné miesto, ale treba dať priestor aj novým chutiam.

Čo sme spolu dokázali

Dali sme hlavy dohromady a vypočítali, koľko šálok kávy sme spolu s vami vypili. Je to úžasné číslo, približne 2 000 000. Ako sme na to prišli? Spravili sme výpočet  napraženej a predanej kávy a vypočítali sme, koľko šálok espressa sme spolu vypili. 

V tíme Casa del Caffé sme vypili priemerne 9125 šálok espressa. Prvenstvo drží môj otec, ktorý ich za deň vypije aj desať. 

Príprava kávy v Casa del Caffé

Čo prinesie ďalší rok 

V hlave máme nové nápady, zlepšenia a produkty. Ale, my máme radi prekvapenia. A preto ich prinášame aj vám. A dávkujeme postupne. 

Áno, aj rok 2023 bude plný nových produktov. Nechajte sa prekvapiť.

Prečítajte si tiež