ECM ihlový distribútor WDT čierny

32,90 s DPH

ECM Drvič na hrudky je nástroj pre každého baristu, ktorý zaisťuje dokonalú prípravu espresso základu. Odstráňte jednoducho a efektívne nežiaduce hrudky v pomletej káve a zabezpečte rovnomerné rozloženie pred samotným tampovaním. Vďaka precíznym ihlám a kvalitnému spracovaniu značky ECM obohatíte váš kávový rituál o dokonalosť, presnosť a ničím nerušenú chuť vašej obľúbenej kávy.

 

zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 3 zrniek v hodnote 0,30

Predstavte si, že každá šálka kávy je dokonalá zmes jemnosti, arómy a chuti. Príprava skvelej  kávy začína už pri mletí zŕn. ECM ihlový distribútor WDT je tým najlepším pomocníkom na ceste k dokonalosti. Tento šikovný nástroj od popredného výrobcu ECM zaručí, že vaša mletá káva bude vždy bez hrudiek a perfektne rovnomerne rozložená pred lisovaním.
Špeciálne vyvinutý na zlepšenie extrakcie espressa. Pomocou tohto nástroja môžete rovnomerne rozložiť mletú kávu v sitku portafiltra a odstrániť hrudky, čo následne vedie k optimálnej extrakcii a zlepšeniu chuti vášho espressa.
Vďaka svojmu užívateľsky príjemnému dizajnu a jednoduchému použitiu je nástroj ECM ihlový distributor na hrudky ideálny pre profesionálov aj milovníkov kávy všetkých úrovní.
Robustný a elegantný dizajn tohto nástroja je doplnený o prvotriedne spracovanie, ktoré je typické pre všetky produkty značky ECM. Nielenže je ECM ihlový distribútor  mimoriadne funkčný, ale jeho nadčasový vzhľad sa stane ozdobou každého baristické kútika.

S ihlovým distribútorom WDT ECM môžete zo zŕn espressa vyťažiť maximum a zakaždým si vychutnať dokonale pripravené espresso. Je to ideálny doplnok pre vás, ak ste skutočným milovníkom kávy a chcete posunúť svoju baristickú hru na vyššiu úroveň.

Lenka Keseg
Lenka Keseg
11 Jún 2023
Skvelý prístup, rýchle dodanie, špičková chuť kávy. Veľká spokojnosť! 👍🙂
Ján Košman
Ján Košman
17 Január 2023
Tu maju dlhodobo asi najlepsiu kavu. Skoda len, ze zrusili prevadzku v Auparku. Nasa naj kava je Carnevale.
Martin C
Martin C
15 Jún 2022
Professional attitude, knowledgeable staff and high quality of products. I'd recommend this place to anyone looking for a decent coffee place as well as buy various accessories.
Juraj Števánka
Juraj Števánka
22 Február 2022
Vynikajuca kava, kupujem u nich pravidelne
Peter Volek
Peter Volek
4 November 2021
pekný priestor, kvalitné kávostroje, výborná káva, komunikatívni majitelia - odporúčam 👌😉
Dominika Vadrnova
Dominika Vadrnova
21 Január 2021
Veľká spokojnosť čo sa týka priam všetkého. Vynikajúca káva, personál, ochota, poradenie a ešte top kvalitné kávovary. Jeden z kávovarov máme doma a je to topka. A čo sa týka kávy, tak nemá konkurencie. Ďakujeme ❤️
Tomas Poledna
Tomas Poledna
14 December 2020
High quality staff and advices, coffee fanatics

Napíšte nám...