ECM šálky

Cena od 7,90

Vychutnajte si svoje obľúbené espresso alebo cappuccino s eleganciou a štýlom v bielych šálkach od ECM. Každá šálka  je vyrobená z prvotriednej keramiky, ktorá excelentne udrží teplo a zdôrazní chuť vašej kávy. S jemným logom ECM a minimalistickým dizajnom sú tieto šálky nielen praktické, ale aj krásne doplnenie vaše kávovej sady.

zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 7-9 zrniek v hodnote 0,700,90
zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 7-9 zrniek v hodnote 0,700,90

ECM ponúka štýlový set bielych šálok, ktoré sú dokonalým výberom pre milovníkov kvalitného espressa aj cappuccina. Vyrobené  sú z vysoko kvalitnej keramiky. Tvar šálky je navrhnutý tak, aby posilňovali chuť a arómu vašich obľúbených kávových nápojov. Ich klasický biely dizajn s elegantným logom ECM vyniká v každej kuchyni.

Sada obsahuje šálky určené pre espresso, s perfektnými rozmermi na zachytenie koncentrovanej esencie a plnej chuti malého aj množstva espresso kávy. Alebo väčšie šálky pre cappuccino, ktoré sú ideálne pre vrstvenie bohatej peny a teplého mlieka nad espressom. Všetky šálky ECM sú ergonomicky navrhnuté pre pohodlné držanie a dlhotrvajúce teplotné udržiavanie nápoja, aby si mohli vychutnať svoju kávu presne tak, ako má byť.

Veľkosť šálky:

Espresso 60 ml
Cappuccino 180 ml

Lenka Keseg
Lenka Keseg
11 Jún 2023
Skvelý prístup, rýchle dodanie, špičková chuť kávy. Veľká spokojnosť! 👍🙂
Ján Košman
Ján Košman
17 Január 2023
Tu maju dlhodobo asi najlepsiu kavu. Skoda len, ze zrusili prevadzku v Auparku. Nasa naj kava je Carnevale.
Martin C
Martin C
15 Jún 2022
Professional attitude, knowledgeable staff and high quality of products. I'd recommend this place to anyone looking for a decent coffee place as well as buy various accessories.
Juraj Števánka
Juraj Števánka
22 Február 2022
Vynikajuca kava, kupujem u nich pravidelne
Peter Volek
Peter Volek
4 November 2021
pekný priestor, kvalitné kávostroje, výborná káva, komunikatívni majitelia - odporúčam 👌😉
Dominika Vadrnova
Dominika Vadrnova
21 Január 2021
Veľká spokojnosť čo sa týka priam všetkého. Vynikajúca káva, personál, ochota, poradenie a ešte top kvalitné kávovary. Jeden z kávovarov máme doma a je to topka. A čo sa týka kávy, tak nemá konkurencie. Ďakujeme ❤️
Tomas Poledna
Tomas Poledna
14 December 2020
High quality staff and advices, coffee fanatics

Napíšte nám...