Wiedemann čistiaca kefka

39,00 s DPH

Udržujte svoje kávové príslušenstvo v bezchybnom stave s Wiedemann čistiacim štetcom navrhnutým špeciálne na odstraňovanie usadenín a zvyškov kávy z ťažko dostupných miest. Tento elegantný a efektívny štetec je nevyhnutným pomocníkom pre zachovanie čistoty vašich kávostrojov a mlynčekov na kávu.

zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 3 zrniek v hodnote 0,30
zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 3 zrniek v hodnote 0,30

Udržiavajte svoj espresso stroj a mlynček na kávu čisté a funkčné s Wiedemann čistiacou kefkou, navrhnutou špeciálne pre baristov a milovníkov kávy. Táto kefka je ideálnym nástrojom na odstraňovanie zvyškov mletej kávy z portafiltra a mlynčeka, dokonca aj z najťažšie dostupných miest. S jej pomocou predídete nahromadeniu a stvrdnutiu kávových sedimentov, ktoré by mohli ovplyvniť čistotu a čerstvosť vášho espressa.

Elegantný a praktický dizajn Wiedemann kefky zaručuje, že bude nielen efektívne plniť svoju funkciu, ale aj skvele vyzerať vedľa vašej kávovej súpravy. S pravidelným používaním čistiacej kefky si zabezpečíte, že každá šálka vašej obľúbenej kávy bude pripravená s dokonalou presnosťou – bez starostí a s hladkým priebehom od prvých krokov prípravy až po finálny výsledok plný chuti. Vybrať si môžete z dvoch farieb.

 

Lenka Keseg
Lenka Keseg
11 Jún 2023
Skvelý prístup, rýchle dodanie, špičková chuť kávy. Veľká spokojnosť! 👍🙂
Ján Košman
Ján Košman
17 Január 2023
Tu maju dlhodobo asi najlepsiu kavu. Skoda len, ze zrusili prevadzku v Auparku. Nasa naj kava je Carnevale.
Martin C
Martin C
15 Jún 2022
Professional attitude, knowledgeable staff and high quality of products. I'd recommend this place to anyone looking for a decent coffee place as well as buy various accessories.
Juraj Števánka
Juraj Števánka
22 Február 2022
Vynikajuca kava, kupujem u nich pravidelne
Peter Volek
Peter Volek
4 November 2021
pekný priestor, kvalitné kávostroje, výborná káva, komunikatívni majitelia - odporúčam 👌😉
Dominika Vadrnova
Dominika Vadrnova
21 Január 2021
Veľká spokojnosť čo sa týka priam všetkého. Vynikajúca káva, personál, ochota, poradenie a ešte top kvalitné kávovary. Jeden z kávovarov máme doma a je to topka. A čo sa týka kávy, tak nemá konkurencie. Ďakujeme ❤️
Tomas Poledna
Tomas Poledna
14 December 2020
High quality staff and advices, coffee fanatics
kavy mesiaca web
Využite ponuku na kávy mesiaca

20% zľava

Akcia platí len do konca júna.

Narcisová-káva
casa del caffe logo

POMÁHAJTE S NAMI

Kúpou špeciálnej edície – NARCISOVÁ KÁVA – pomôžete onkologickým pacientom. Pretože celý výťažok z predaja venujeme Lige proti rakovine

Napíšte nám...