Tamper Eureka 58mm

49,90 s DPH

Eureka tamper predstavuje dokonalého pomocníka pre baristov, ktorý zaručuje konzistentné a presné utláčanie kávy. Perfektne sedí na filter  a umožňujú kolmé stlačenie bez kanálikov a s minimálnou námahou. Ergonomická a špeciálne navrhnutá rukoväť zabezpečuje pohodlné používanie. S kombináciou kovovej a gumovej základne a hliníkovej rukoväte sú kvalita a dlhá životnosť zaručené.

 

zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 4 zrniek v hodnote 0,40

Eureka tamper ponúka  baristom a milovníkom kávy technickú dokonalosť a ergonomický dizajn pre  utláčanie kávy. Vďaka dynamometrickému systému zaisťuje rovnomerné utlačenie a eliminuje tvorbu kanálikov, čo často vedie k nerovnomernej extrakcii kávy. Jeho unikátny okraj spolupracuje s filter držiakom tak, aby umožnil dokonale kolmý tlak a bezchybný výsledok rýchlo a bez námahy.

Komfort používania je zaručený ergonomickým držadlom, ktoré bolo špeciálne navrhnuté vývojovým tímom Eureka a partnermi baristami na celom svete. Tamper sa pýši prvotriednou kvalitou a prevedením s kovovou a gumovou základňou pre utláčanie a rukoväťou z hliníka.

Tento tamper je dostupný v rozmeroch 58 mm, čo z neho robí ideálny nástroj pre baristov, ktorí hľadajú spoľahlivosť a precíznosť v jednom štýlovom a funkčnom balení. Eureka tamper je tým pravým výberom pre zlepšenie kvality a konzistencie vašej každodennej práce s kávou.

Lenka Keseg
Lenka Keseg
11 Jún 2023
Skvelý prístup, rýchle dodanie, špičková chuť kávy. Veľká spokojnosť! 👍🙂
Ján Košman
Ján Košman
17 Január 2023
Tu maju dlhodobo asi najlepsiu kavu. Skoda len, ze zrusili prevadzku v Auparku. Nasa naj kava je Carnevale.
Martin C
Martin C
15 Jún 2022
Professional attitude, knowledgeable staff and high quality of products. I'd recommend this place to anyone looking for a decent coffee place as well as buy various accessories.
Juraj Števánka
Juraj Števánka
22 Február 2022
Vynikajuca kava, kupujem u nich pravidelne
Peter Volek
Peter Volek
4 November 2021
pekný priestor, kvalitné kávostroje, výborná káva, komunikatívni majitelia - odporúčam 👌😉
Dominika Vadrnova
Dominika Vadrnova
21 Január 2021
Veľká spokojnosť čo sa týka priam všetkého. Vynikajúca káva, personál, ochota, poradenie a ešte top kvalitné kávovary. Jeden z kávovarov máme doma a je to topka. A čo sa týka kávy, tak nemá konkurencie. Ďakujeme ❤️
Tomas Poledna
Tomas Poledna
14 December 2020
High quality staff and advices, coffee fanatics

Napíšte nám...