China Chun Mee

6,00 s DPH

Tradičný zelený čaj čínsky čaj s výbornou chuťou. Čaj s jemnou sladkou chuťou v závere s nádychom horkosti. zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 6 zrniek v hodnote 0,60
Krajina pôvodu

Čína

Odroda

Zelený čaj

Chuť čaju

svieža, jemne horkastá

Certifikát kvality
Bližší popis produktu

Tento zelený čaj nadchne každého fanúšika čaju. A to nielen svojou chuťou, ktorá je jemne sladká s nádychom horkosti, ale aj možnosťami prípravy. Výborne chutí teplý, aj pripravený ako ľadový čaj.
V preklade čaj znamená vzácne obočie a je to práve pre jeho netradičný tvar malých oblúčikov. Farba čaju je jemno žltá so sviežou chuťou.
Zber čajových lístkov prebieha veľmi skoro ráno, keď ešte na nich nie je rosa. Po vysušení sa ručne zvíjajú do ich charakteristického tvaru. Zelený čaj je veľmi známy pre svoje pozitívne účinky na organizmus a vhodný na pitie počas celého dňa. Príprave je jednoduchá. Voda musí byť zohriata na 80 stupňov Celzia, pridáte 6 čajových lyžičiek čaju a lúhujete 2 minúty.

Chuťové tóny čaju
Lenka Keseg
Lenka Keseg
11 Jún 2023
Skvelý prístup, rýchle dodanie, špičková chuť kávy. Veľká spokojnosť! 👍🙂
Ján Košman
Ján Košman
17 Január 2023
Tu maju dlhodobo asi najlepsiu kavu. Skoda len, ze zrusili prevadzku v Auparku. Nasa naj kava je Carnevale.
Martin C
Martin C
15 Jún 2022
Professional attitude, knowledgeable staff and high quality of products. I'd recommend this place to anyone looking for a decent coffee place as well as buy various accessories.
Juraj Števánka
Juraj Števánka
22 Február 2022
Vynikajuca kava, kupujem u nich pravidelne
Peter Volek
Peter Volek
4 November 2021
pekný priestor, kvalitné kávostroje, výborná káva, komunikatívni majitelia - odporúčam 👌😉
Dominika Vadrnova
Dominika Vadrnova
21 Január 2021
Veľká spokojnosť čo sa týka priam všetkého. Vynikajúca káva, personál, ochota, poradenie a ešte top kvalitné kávovary. Jeden z kávovarov máme doma a je to topka. A čo sa týka kávy, tak nemá konkurencie. Ďakujeme ❤️
Tomas Poledna
Tomas Poledna
14 December 2020
High quality staff and advices, coffee fanatics

Napíšte nám...