Rocket tamperovacia podložka

29,90 s DPH

Rocket tamperovacia podložka – dokonalý pomocník pre každého baristu, ktorý hľadá spojenie štýlu a funkčnosti. Táto podložka z prvotriedneho hrubého silikónu s ikonickou pečiatkou Rocket ‚R‘ zvyšuje vaše tampovacie zážitky na novú úroveň. S praktickým 90-stupňovým záhybom pre pevné prilepenie k pracovnej ploche a zvýšenými okrajmi na ochranu vášho povrchu.

Na sklade

zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 2 zrniek v hodnote 0,20

Rocket tamperovacia podlažka je skvelým pomocníkom pre každého baristu, amatéra či profesionála, ktorý si cení kvalitu, dizajn a funkčnosť.

Tamperovacia podložka je vyrobená z vysoko odolného a hrubého silikónu, ktorý garantuje dlhú životnosť a výbornú odolnosť proti opotrebeniu. S pečiatkou Rocket ‚R‘ reliéfne vytlačenou na povrchu podložky nielenže získavate kúsok reprezentatívneho designu, ale taktiež dokonalú funkčnosť v každom detaile.

Táto podložka pevne sedí na vašej pracovnej ploche a zaisťuje stabilitu pri práci. Má zvýšený okraj, ktorý pomáha udržať vašu pracovnú plochu čistú. Ideálna pre profesionálne i domáce použitie.Vaša pracovná plocha zostáva dokonalá a bez chýb, tak ako váš espresso.

Urobte si radosť príslušenstvom, ktoré zdokonalí vaše baristické zručnosti a prinesie eleganciu do každodennej rutiny prípravy kávy.

Lenka Keseg
Lenka Keseg
11 Jún 2023
Skvelý prístup, rýchle dodanie, špičková chuť kávy. Veľká spokojnosť! 👍🙂
Ján Košman
Ján Košman
17 Január 2023
Tu maju dlhodobo asi najlepsiu kavu. Skoda len, ze zrusili prevadzku v Auparku. Nasa naj kava je Carnevale.
Martin C
Martin C
15 Jún 2022
Professional attitude, knowledgeable staff and high quality of products. I'd recommend this place to anyone looking for a decent coffee place as well as buy various accessories.
Juraj Števánka
Juraj Števánka
22 Február 2022
Vynikajuca kava, kupujem u nich pravidelne
Peter Volek
Peter Volek
4 November 2021
pekný priestor, kvalitné kávostroje, výborná káva, komunikatívni majitelia - odporúčam 👌😉
Dominika Vadrnova
Dominika Vadrnova
21 Január 2021
Veľká spokojnosť čo sa týka priam všetkého. Vynikajúca káva, personál, ochota, poradenie a ešte top kvalitné kávovary. Jeden z kávovarov máme doma a je to topka. A čo sa týka kávy, tak nemá konkurencie. Ďakujeme ❤️
Tomas Poledna
Tomas Poledna
14 December 2020
High quality staff and advices, coffee fanatics

Napíšte nám...