Rocket šálky

Cena od 13,90

Šálky Rocket – dokonalý spoločník pre váš espresso a cappuccino rituál. Tieto štýlové keramické šálky sú dostupné v elegantnej bielej alebo moderne šedej farbe sú zdobené jednoduchý a  výrazným logom “R”. Vďaka optimálne navrhnutému tvaru sú ideálne na zachovanie teploty a arómy kávy, čím poskytujú pôžitok pri každom dúšku.

zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 12-14 zrniek v hodnote 1,201,40
zrnko kávyAko registrovaný zákazník môžete získať 12-14 zrniek v hodnote 1,201,40

Sada šálok Rocket s minimalistickým logom “R” prináša jemnú eleganciu do každého espresso a cappuccino momentu. Navrhnuté pre milovníkov moderného dizajnu a kvalitnej kávy. Šálky sú dostupné v klasicky bielej alebo šedej farbe. Každá šálka je vyrobená s ohľadom na perfektnú chuť vášho obľúbeného nápoja, či už sa rozhodnete pre silné espresso alebo jemné napenené cappuccino.

Vyrobené  sú z kvalitnej keramiky, ktorá dokonale udržuje teplotu.  Šálky na espresso sú doslova objatím pre vaše ranné alebo popoludňajšie kávové momenty a šálky na cappuccino sú dostatočne veľké na to, aby umožnili perfektné rozvrstvenie espressa, mlieka a peny – symbol pre umenie pripraviť ten najlepší cappuccino.

Lenka Keseg
Lenka Keseg
11 Jún 2023
Skvelý prístup, rýchle dodanie, špičková chuť kávy. Veľká spokojnosť! 👍🙂
Ján Košman
Ján Košman
17 Január 2023
Tu maju dlhodobo asi najlepsiu kavu. Skoda len, ze zrusili prevadzku v Auparku. Nasa naj kava je Carnevale.
Martin C
Martin C
15 Jún 2022
Professional attitude, knowledgeable staff and high quality of products. I'd recommend this place to anyone looking for a decent coffee place as well as buy various accessories.
Juraj Števánka
Juraj Števánka
22 Február 2022
Vynikajuca kava, kupujem u nich pravidelne
Peter Volek
Peter Volek
4 November 2021
pekný priestor, kvalitné kávostroje, výborná káva, komunikatívni majitelia - odporúčam 👌😉
Dominika Vadrnova
Dominika Vadrnova
21 Január 2021
Veľká spokojnosť čo sa týka priam všetkého. Vynikajúca káva, personál, ochota, poradenie a ešte top kvalitné kávovary. Jeden z kávovarov máme doma a je to topka. A čo sa týka kávy, tak nemá konkurencie. Ďakujeme ❤️
Tomas Poledna
Tomas Poledna
14 December 2020
High quality staff and advices, coffee fanatics
kavy mesiaca web
Využite ponuku na kávy mesiaca

20% zľava

Akcia platí len do konca júna.

Narcisová-káva
casa del caffe logo

POMÁHAJTE S NAMI

Kúpou špeciálnej edície – NARCISOVÁ KÁVA – pomôžete onkologickým pacientom. Pretože celý výťažok z predaja venujeme Lige proti rakovine

Napíšte nám...