Honduras 18 Conejo Demeter

14,5045,00 s DPH

Honduras 18 Conejo Bio je espresso strednej intenzity. Skvelé arómy pripomínajú sušené figy. Na podnebí hladká tónmi grepu, ktoré sa v závere premenia na nádych mliečnej čokolády.

Krajina pôvodu

Honduras

Kávová odroda

100% Arabica

Chuť kávy

mliečná čokoláda, figa

Certifikát kvality

Demeter

zrnko kávyNákupom tohto produktu získate 14-45 zrniek bodov - v hodnote 0,14-0,45
zrnko kávyNákupom tohto produktu získate 14-45 zrniek bodov - v hodnote 0,14-0,45

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,00000000 kg
Mletie

Nemletá (celé zrná), Mletá espresso, Mletá filtrovaná, Mletá moka, Mletá zalievaná

Váha balenia

250g, 1000g

Certifikát kvality

Bio, Demeter

Kávová odroda

100% Arabica

Krajina pôvodu

Chuť

Bližší popis produktu

Honduras 18 Conejo Bio 100% Arabica je káva s chuťou sušených fíg a záverom chuti mliečnej čokolády. Pestuje sa na základoch bio-dynamického poľnohospodárstva vo výške 1350 – 1800 m a obsahuje odrody Catuaí, Typica a Bourbon. Pestovaná je pod hlavičkou združenia Demeter, združenia pre biodynamické hospodárstvo. Vedení vášňou pre pôdu a ľudí, ktorí tam žijú, profitujú nielen z vynikajúcich pôdnych podmienok bohatých na živiny, ale aj z pestovania kávy.

Káva má chuť sušených fíg s náznakom grepu s jemným záverom mliečnej čokolády. Táto certifikovaná BIO – DEMETER 100% Arabica sa pestuje v oblasti Marcala na družstve 18 Conejo. Káva je pomenovaná podľa mayského kráľa Uaxaclajunn Ub’aah K’awii. Káva sa pestuje na základoch bio-dynamického poľnohospodárstva vo výške 1350 – 1800 m a obsahuje odrody Catuaí, Typica a Bourbon.

Chuťové tóny kávy
Sladké
Horké
Ovocné