Eureka Mignon Libra

0 hodnotení
0.0/5

729,00 s DPH

Eureka Mignon Libra je mlynček na kávu, ktorý mení pravidlá vo svete domácich mlynčekov na kávu. Dizajnovo a technicky prepracovaný kúsok z dielne Eureka s unikátnym patentovaným systémom, ktorý melie rýchlo, efektívne a bez zbytočného hluku.
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Máte otázky? Pokojne nám napíšte, alebo zavolajte.

Máte otázky? Pokojne nám napíšte alebo zavolajte.

Popis

Eureka Mignon Libra je spojenie najobľúbenejšieho mlynčeka na kávu a technológie. Elegantný dizajn, jednoduché ovládanie a inovatívne systémy.
Eureka prináša prvý mlynček s exkluzívnou technológiou mletia podľa hmotnosti. Super rýchly stroj, ktorý vám odváži kávu už počas mletia.
Revolučný mlynček na kávu, ktorý vám okrem mletia ponúka aj presné dávkovanie s odchýlkou 0,1 -0,15 g. Pridajte stabilizáciu páky v priebehu mletia pomocou hands-free vidlice. Vidlica je kompatibilná s pákami iných výrobcov. Hrubosť mletia si nastavujete mikrometricky – bezkrokovo. Inovatívny systém Libra zabezpečí, že nastavenie hrubosti mletia vám ostane aj po údržbe a čistení. A to vďaka tomu, že mletie je regulované pomocou spodného mlecieho kameňa. Antivibračný systém zabezpečuje tichý chod mlynčeka Eureka. Kávu si tak môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa a nerušiť ostatných členov rodiny. Bonusom je systém ACE, ktorý bráni pôsobeniu statickej elektriny a hrudkovateniu kávy. Eureka Mignon Libra je skvelý mlynček na mletie kávy pre espresso. Poteší každého domáceho baristu a mení svet prípravy espressa doma.

Technické parametre

Motor

310W

ACE systém

Zabraňuje hrudkovaniu kávy

Dávkovanie

Automatické

 Produkcia (g/s)

1,2 – 1,8 g/s hrubosť na espresso

1,9 – 2,5 g/s hrubosť na filtrovanú kávu

Násypník

300g zrnkovej kávy

Ďalšie informácie

Rozmery 180 × 120 × 350 mm
Značka

Eureka

Pohon

Elektrický

Príkon

310W

Mlecie kamene

55 mm

Kapacita násypníka

300 g

Hmotnosť

5,6 kg

Farba

chróm

Odporúčaná káva

Napíšte nám...