ECM Puristika + C54 CREAMA

1829,00 s DPH

ECM Puristika CREAMA kávovar určený na espresso v sete s mlynčekom ECM C54 CREAMA.

ECM Puristika je prémiový kávovar vyrobený s nemeckým zmyslom pre detail a kvalitu. Nevyhnutnosť pre všetkých milovníkov kvalitného espressa. Kávovar vyrobený z najkvalitnejších materiálov vám prináša nefalšovaný zážitok z pitia kávy.
Vďaka inovatívnej PID regulácii a externe nastaviteľnému expanznému ventilu máte dokonalo pod kontrolou teplotu aj tlak čerpadla. Súčasťou kávovaru je vysokokvalitná varná jednotka ECM s varným zvonom z nehrdzavejúcej ocele a nerezovým kotlom. Skvelo využijete modrý expanzný ventil pre individuálne nastaviteľný tlak.
Posledným bonusom je neprekonateľný dizajn. ECM Puristika má veľmi malý pôdorys s vonkajším skleneným zásobníkom. Vďaka kompaktnej konštrukcii sa zmestí  do akejkoľvek kuchyne či kancelárie. Jednoducho vysokokvalitný a štýlový stroj pre dokonalé espresso.

 

Technické parametre

Telo a rám kávovaru
Kombinácia nerezu s crémovou farbou.

Hlava kávovaru
Patentovaná ECM hlava E61.

Bojler
Nerezový bojler s objemom 0,75l

Zdroj vody
Sklenený zásobník na vodu s objemom 2.0 l.

Manometer
Manometer pre kontrolu tlaku počas extrakcie.

Čerpadlo
Vibračné čerpadlo.

Rozmery
šírka 195 mm
hĺbka: 348 mm
výška: 315 mm

Hmotnosť
13,4 kg

Príkon
2400 W

Príslušenstvo
Ergonomická pochrómovaná mosadzná páka s dvojvýpustkou
Slepý filter
Filter 1-šalkový
Filter 2-šalkový
Kefka na čistenie hlavy
Návod na použitie

ECM C Manuale 54mm CREAM je spojenie nemeckej kvality a precíznosti spolu s talianskym zmyslom pre kávu to je mlynček ECM CM 54. Jednoduchý a štýlový dizajn a pozornosť venovaná aj malým detailom. Stupeň mletia je možné meniť podľa želania – môže byť teda jemnejší a hrubší. Celkovo má mlynček 54 úrovní mletia kávy. Firma ECM si dáva záležať na kvalite svojich výrobkov. Na výber jednotlivých komponentov kladú mimoriadny dôraz a vyhýbajú sa plastom v najvyššej možnej miere. Výsledkom je kvalitný a na trhu najsilnejší elektrický mlynček. Tiché mletie je už len bonusom.

Technické parametre

Nastavenie hrúbky mletia

Krokové

Dávkovanie
manuálne

Zásobník
250 g

Napíšte nám...