ASSAM TGFOP

7,90 s DPH

Chuťovo výborný a kvalitný čaj z oblasti severnej Indie. Zaujme vás sladkou a jemne korenistou chuťou. Assam TGFOP patrí k špičke čajov. Skutočne pravý čierny čaj s výnimočnou chuťou. Vypredané

Krajina pôvodu

India

Odroda

Čierny čaj

Chuť čaju

sladká, korenistá

Certifikát kvality

Bio

Bližší popis produktu

Vysokokvalitný čaj zo severnej Indie. Skratka TGFOP znamená Tippy Golden Flowery Orange Pekoe. Dlhý názov v sebe skrýva skutočný podklad v podobe kvalitného čaju. Čaj pochádza z ekologického hospodárstva, preto má prívlastok BIO. Obsahuje zlaté špičky lístkov, ktoré  sú spracované jemnou metódou. Zaujme vás korenistou a stredne silnou chuťou. ASAM TGFOP je charakteristický sladkým nádychom a jemnou arómou. Ak radi experimentujete, skúste do čaju pridať trošku mlieka. Pitie tohto čaju vám prinesie úžasný čajový zážitok. Assam TGFOP je skvelý aj na prípravu ľadového čaju.
Príprava je jednoduchá na liter vriacej vody potrebujete 4-5 čajových lyžičiek sypaného čaju. Vylúhujte 3-4 minúty. Hotový čaj by má červeno – zlatú farbu.

Chuťové tóny čaju
Lenka Keseg
Lenka Keseg
11 Jún 2023
Skvelý prístup, rýchle dodanie, špičková chuť kávy. Veľká spokojnosť! 👍🙂
Ján Košman
Ján Košman
17 Január 2023
Tu maju dlhodobo asi najlepsiu kavu. Skoda len, ze zrusili prevadzku v Auparku. Nasa naj kava je Carnevale.
Martin C
Martin C
15 Jún 2022
Professional attitude, knowledgeable staff and high quality of products. I'd recommend this place to anyone looking for a decent coffee place as well as buy various accessories.
Juraj Števánka
Juraj Števánka
22 Február 2022
Vynikajuca kava, kupujem u nich pravidelne
Peter Volek
Peter Volek
4 November 2021
pekný priestor, kvalitné kávostroje, výborná káva, komunikatívni majitelia - odporúčam 👌😉
Dominika Vadrnova
Dominika Vadrnova
21 Január 2021
Veľká spokojnosť čo sa týka priam všetkého. Vynikajúca káva, personál, ochota, poradenie a ešte top kvalitné kávovary. Jeden z kávovarov máme doma a je to topka. A čo sa týka kávy, tak nemá konkurencie. Ďakujeme ❤️
Tomas Poledna
Tomas Poledna
14 December 2020
High quality staff and advices, coffee fanatics

Napíšte nám...